Nowości

 Broschuere_commeo_2015_RZ_PL_

 ***

Drukowanie

***

JalouRoll to nowa definicja rolety okiennej. Połączenie żaluzji i rolety otwiera całkiem nowe możliwości. JalouRoll chroni przed bezpośrednim oddziaływaniem promieniowania słonecznego i oferuje wysoką transparentność na zewnątrz. Duże otwory umożliwiające przenikanie światła i powietrza wpuszczają do wnętrza odpowiednią ilość pośredniego światła dziennego i umożliwiają dobrą cyrkulację powietrza. Otwory te mogą być także opcjonalnie wypełnione siatką antyinsektową. Dzięki połączeniu zalet osłony przed słońcem z działaniem termoizolacyjnym klasycznych rolet okiennych produkty JalouRoll przyczyniają się w znacznym stopniu do oszczędności energii.
Lamele kompatybilne z większością profili roletowych.
Możliwość wykonania w wersji lewo i prawoskrętnej.
Dostępne kolory: biały, jasny szary, jasny beż, srebrny oraz kremowo-biały.

Zapraszamy do sieci naszych Partnerów Handlowych.

 

JALOUROLL1
JALOUROLL
JALOUROLL2
JALOUROLL5
JALOUROLL4
JALOUROLL3

JALOUROLL6
wersja prawoskrętna

***

S_ONRO – kolejny nowy produkt w naszej ofercie.
Produkty s_onro łączą bezpieczeństwo i stabilność rolet z ochroną przed słońcem, którą zapewniają żaluzje zewnętrzne. Wynikiem jest nowoczesna, wyraźna linia przed oknem, brak bezpośredniego oddziaływania promieni słonecznych i indywidualne działanie światła. Dzięki s_onro uzyskają Państwo wysoce transparentną osłonę przed słońcem wykonaną ze szlachetnego materiału o doskonałej jakości.
Pancerz s_onro wykonany jest z dwuściennych, profilowanych rolkowo profili aluminiowych z perforacją świetlno-wietrzącą . Profil jest produkowany z walcowanego aluminium i dostępny w pięciu kolorach : szary 7035, srebrny 9006, biały 9016, antracyt 7016 oraz szare aluminium 9007.

Dane techniczne:
Wysokość profila: 17,80 mm
Grubość: 7,80 mm
Szerokość krycia: 9,90 mm
Waga: 5,80 kg/m2
Maksymalna szerokość: 2,00 m
Maksymalna powierzchnia: 4,80 m2

Zapraszamy do sieci naszych Partnerów Handlowych.

S-ONRO5
S-ONRO4
S-onro 7
S-Onro 6
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
s-onro