QR-REVO

System rolet nadstawnych QR-Revo to system uniwersalny, wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, cechuje się niezwykłą łatwością montażu oraz wygodą eksploatacji. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy  rynek.

System QR-Revo oferuje dwie wielkości skrzynek roletowych: 240 mm x 165 mm(szerokość x wysokość) and 240 mm x 205 mm (szerokość x wysokość).

Ponadto, system QR-Revo daje możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych opcji montażu skrzyni rolety na ramie okna:
1)   za pomocą uniwersalnego adaptera PVC, o wzmocnionej             konstrukcji,dopasowanego do każdego typu profili ramy okiennej.

2)   za pomocą jednego z pięciu  dedykowanych adapterów aluminiowych, dopasowanych do odpowiednich typów profili ram okiennych.
W przypadku adaptera PVC zespolenie rolety z oknem następuje poprzez zakliknięcie skrzynki na przykręconym uprzednio do górnej powierzchni ramy profilu adaptacyjnym. W przypadku adapterów aluminiowych połączenie rolety z oknem odbywa się poprzez nasunięcie skrzynki na aluminiowy adapter, przykręcony uprzednio do ramy okna.

Skrzynka rolety QR-Revo o rozmiarze 240 mm x 205 mm w opcji montażu na adapterze uniwersalnym z PVC może być także wyposażona w zintegrowany w skrzynce nawój siatki moskitiery. Moskitiera posiada hamulec zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się siatki do wnętrza rolety i jest blokowana w pozycji opuszczonej dzięki blokadzie listwy dolnej typu easyclick.

Co więcej, jako jedyny na świecie system QR-Revo umożliwia wykonanie w jednej skrzynce roletowej dowolnej ilości niezależnych nawojów siatki moskitiery przy zachowaniu jednej połaci pancerza.

WARIANTY ZABUDOWY: