Nasi Partnerzy

Woj.śląskie:

Autoryzowany Przedstawiciel Firmy Oknoplast
Perfekt Design

42-600 Tarnowskie Góry

ul Staropolska 2

tel. 32 285 82 57

kom 606 623 021

perfekt@oknoplast.com.pl

Autoryzowany Przedstawiciel Firmy Oknoplast
Perfekt Design

41-710 Ruda Śląska

ul Teatralna 6

tel. 32 242 19 28

kom 606 626 151

perfekt.rudaslaska@oknoplast.com.pl

Autoryzowany Przedstawiciel Firmy Oknoplast
Perfekt Design

41-940 Piekary Śląskie

ul Wyszyńskiego 35

tel. 32 767 50 10

kom 692 781 159

perfekt.piekary@oknoplast.com.pl

Autoryzowany Przedstawiciel Firmy Oknoplast
Perfekt Design

42-700 Lubliniec

Pl. Kościuszki 15

tel. 34 351 18 92

kom 696 022 898

perfekt.lubliniec@oknoplast.com.pl

Autoryzowany Przedstawiciel Firmy Oknoplast
Perfekt Design

43-190 Mikołów

ul. Św. Wojciecha 7

tel. 32 227 10 31

kom 606 623 932

perfekt.mikolow@oknoplast.com.pl

Fabryka Okien WAFAM Józef Wawrzyniak

ul. Chorzowska 121

41-605 Świętochłowice

tel. 770 50 50

wafam@wafam.pl

Firma Handlowa Domino

oś. Tytki 9 (obok lodowiska)

44-370 Pszów

tel. 32 455 93 38 , 515 234 565

 

HANDEL I MONTAŻ STOLARKI BUDOWLANEJ Krzysztof Kosiński

Ul. Piaskowa

44-177 Paniówki

Tel. 32/238 64 32 , 601 390 162, 601 538 609

jkkosinski@poczta.onet.pl

 

PROX Sp. z o.o.

Ul. Powstańców 6

44-145 Pilchowice

Tel. 605 604 374

biuro@proxgliwice.pl

 

super OKNO Marek Knysak

ul. Orląt Lwowskich 1

41-800 Zabrze

Tel. 32/ 276 00 58 , 606 120 551

zabrze@superokno.com.pl

 

Woj.opolskie

Autoryzowany Przedstawiciel Firmy Oknoplast
Perfekt Design

45-355 Opole

ul. 1-go Maja 71

tel. 77 453 81 93

kom 660 008 347

perfekt.opole@oknoplast.com.pl

PLUSPOL

Ul. Wiejska 61

45-240 Opole

Tel. 77/ 456-91-63 , 510-993-506 , 510-993-507

 

UPPB PROBUD Sp.z o.o.

Ul. Piastowska 33

47-200 Kędzierzyn-Koźle

Tel.77/482 65 20

 

Woj.małopolskie

Biuro Handlowe Oknoplus

Ul. Stanisława Klimeckiego 14

30-706 Kraków

Tel. 12/652 76 66 , 510 993 533 , 510 993 530

Biuro Handlowe Oknoplus

Ul. Jamnicka 1

33-300 Nowy Sącz

Tel.18/441 61 88 , 510 993 434, 510 993 433

grodplus@oknoplus.com.pl

 

PHU FRANKO – PRZEDSTAWICIEL OKNOPLUS

Ul. LWOWSKA 59,

34-100 WADOWICE,

E-MAIL: karolpaciorek@interia.pl ,Tel: 604778390

 

GRALA STOLARKA

Ul. Zakopiańska 56

30-418 Kraków

Tel. 12/ 373 93 63 , 510 993 488

 

F.H.U. KEMAR

Salon Olkusz:

Ul. Sławkowska 13 , 1 piętro

32-300 Olkusz

Tel. 32/ 754 40 22

biuro@kemar.olkusz.pl

 

Salon Wolbrom:

Ul. Krakowska 62

32-340 Wolbrom

Tel. 32/ 646 25 62

 

F.H.U. Knapczyk

ul. Wrony 32a

30-399 Kraków

Tel. 12/ 262-12-07

knapczyk@oknoplus.com.pl